İnceleme

Bim stanley termos orijinal mi? Stanley termos ürün incelemesi


Herkesin merakla beklediği stanley termos bu hafta bim tarafından yaklaşık %40 indirimle tekrardan satışta. Bu kez 1.3 litre modelini almamıza olanak sağlıyor.
Peki stanley termoslar neden bu kadar rağbet görüyor? Gerçekten verilen parayı hak ediyor mu? Evet 28 saat sıcak soğuk tutma özelliği olan bu ürün, kendi testlerimde gördüğüm kadarıyla, 48 saate kadar içindeki sıvısı isterseniz soğuk, isterseniz sıcak tutabiliyor. Ve ürünün en önemli özelliği ömür boyu garanti altında olması. Yani ürünü türkiye distribütörü tarafından satın aldıysanız korkmayın üzerinden 10 yıl geçse bile ürününüz garanti altında. Stanley türkiye tek distribütörü kutup ayısıdır. Termosların altında özellikle bu belirtilir. Bunun dışında stanley termos almamanız önerilir. Çünkü ömür boyu garanti kapsamına girmez. Geçtiğimiz ay A101 tarafından satılan stanley termos alan arkadaşlar başı sorunlarla karşılaştılar.
Her bim mağazasına tek bir tane termos gelir bunu da genelde fırsatçılar alır. Bim satış fiyatı 269 tl olan stanley termosun asıl fiyatı 500 tl civarı. (Eylül 2020) Fırsatçılar bu ürünleri ortalama 400 tl ye malum siteden satmaya çalışırlar. Bim mağazaları her sabah 9.00 da açılır ve bir tane ürün gelir. Bazı mağazalara gelmeyebilir. Bir gün önceden mağaza çalışanlarından ürünün gelip gelmeyeceğini öğrenebilirsiniz. Ürün 25.09.2020 tarihinde bin mağazalarında satışa sunulacak.
Sonuç itibarı ile. Stanley 1.3 termos mutlaka doğa severlerin çantasında yer bulmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir